Nazywam się Marcin Zieliński, tworzę zdjęcia budujące wizerunek firm i wydarzeń

Fotografuję dla ludzi. Ważny jest dla mnie człowiek, ten jeden: konkretny, który znajduje się na fotografii. Dzięki temu fotografuję korzystnie, łapię istotne momenty, buduję pozytywne wspomnienia i wizerunek osób, które stają przed obiektywem

Mam doświadczenie w organizacji wydarzeń i solidne podstawy marketingu. Pomaga to odpowiadać na wymagania klientów i zwracać uwagę na odpowiednie momenty wydarzeń warte sfotografowania

Stale współpracuję z organizatorami Wolves Summit, Finału WOŚP oraz z Innspace Team. Pracowałem na wydarzeniach organizowanych dla Credit Agricole, Volkswagen, Softserve, Orlen czy PKP Intercity. Jestem absolwentem międzynarodowego programu Canon Students Development Programme, aktualnie rozwijam się w Ośrodku Postaw Twórczych we Wrocławiu

Chętnie współpracuję z autentycznymi markami i angażującymi się w sprawy społeczne NGOs. Lubię nawiązywać stałe, oparte na zaufaniu współprace. Jak mógłbym pomóc Waszemu przedsięwzięciu?

0
pozytywnych opinii

dostępnych na profilach Facebook i Google Moja Firma

0
realizacji w 2021 roku

od krótkich reportaży, po tygodniowe wyjazdy na wydarzenia i sesje zdjęciowe

0
wyróżnionych prac

w konkursach i wystawach dla fotografów lub fotoreporterów

0
miast w całej Polsce

fotografuję w całej Polsce i za granicą, poruszając się samochodem lub pociągiem

Oprócz fotografowania,

szkolę siebie i innych.

Nagranie obok to wykład, który prowadziłem w ramach wrocławskich spotkań dla fotografów “WroFoto”. Opowiadam tam o swojej drodze i stylu pracy.

Organizuję również warsztaty z fotografii studyjnej, prelekcje na temat fotografii oraz integracyjne warsztaty podczas wyjazdów młodzieżowych

zaufali mi

New Look Advertising

koordynatorka Nocy Innowacji PWr

zarząd PROM

zarząd Code Poets

koordynator Finału WOŚP Wrocław

New Look Advertising

Polecam w 100%, realizowaliśmy reportaż foto z eventu sportowego. Super kontakt i współpraca. Fotograf godny polecenia. Myślę, że jeszcze nie raz będziemy realizować wspólne projekty.

Konrad Rzepka

koordynatorka Nocy Innowacji PWr

Gorąco polecam współpracę z Marcinem Zielińskim. Marcin wykonał dla Politechniki Wrocławskiej fotorelację z Nocy Innowacji – imprezy o charakterze popularno-naukowym. Doskonale poradził sobie z wyzwaniem, jakim była praca w kilku lokalizacjach, w bardzo krótkim przedziale czasowym. Jesteśmy pod wrażeniem otrzymanych zdjęć – doskonała jakość, pomysłowe ujęcia, dobre doświetlenie. Co warte podkreślenia, w trakcie pracy pan Marcin jest dyskretny, co nie powoduje efektu skrępowania fotografowanych osób. Kolejnym, pośród licznych atutów współpracy, jest doskonały kontakt oraz uczciwość i rzetelność. Jednym słowem – WARTO!

Marzena Kurdys

zarząd PROM

Super współpraca przy warsztatach Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowych we Wrocławiu! Szybki i konkretny kontakt, profesjonalnie, od razu widać doświadczenie przy fotografowaniu eventów, a do tego miła atmosfera współpracy i zwrócenie uwagi na nasze potrzeby.

Aleksandra Sawa

zarząd Code Poets

Marcin przeprowadzał w naszej firmie sesję zdjęciową. Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu obsługi, profesjonalizmu, a także zaangażowania w to, aby cały proces przebiegał sprawnie i zgodnie z planem.

Marcin bardzo dobrze zintegrował się z naszą ekipą – jego otwartość spowodowała, że pomimo obecności aparatu wszyscy czuli się bardzo swobodnie. Nawet osoby bardzo introwertyczne, których wśród programistów przecież nie brakuje:) Dzięki temu finalnie zdjęcia wyszły naprawdę genialne i na długo zagoszczą na stronie Code Poets oraz innych materiałach firmowych.

Polecam, polecam, polecam!:)

Magdalena P.

koordynator Finału WOŚP Wrocław

Świetnie uchwycone kadry. Pełen profesjonalizm i dobre oko.
Polecam.

Filip Kozioł

koordynator TEDx PWr 2018

To jedna z tych osób co rodzi się z aparatem w ręku. Wielka cierpliwość i pełen profesjonalizm podczas sesji zdjęciowej. Przyjazny kontakt i pozytywne nastawienie do klienta. Serdecznie polecam!

Jakub Sawicki